Willkommen :)


Nowo otwarty obiekt blisko centrum. W sąsiedztwie z Aquaparkiem Sandra SPA, Willa Rosa to nowy obiekt posiadający przyjazne wnętrze pełne harmonii, w którym myśli same się porządkują, a utracone siły powracają. Zapraszam wszystkich, którzy szukają odrobiny komfortu w przystępnej cenie.

Willa zlokalizowana jest w centrum, a jednocześnie z dala od miejskiego zgiełku. Oferujemy wygodne pokoje dwu-, trzy- i czteroosobowe z łazienkami i balkonem oraz TV. Zapewniamy sieć internetową Wi-Fi, miejsce na grilla oraz parking na podwórku. Jeśli zdecydują się Państwo przyjechać z dziećmi - dla nich nie zabraknie atrakcji - w ogrodzie znajduje się plac zabaw, gdzie Wasze pociechy będą mogły się bawić.

Galeria


Artykuły o regionie


Gdzie się zatrzymać w Karpaczu

Planując wyjazd na weekend czy też na dłuższy okres czasu, przede wszystkim musimy zaplanować to gdzie będziemy spać. Wszystko właściwie ogranicza się do zasobności naszych portfeli, a także do tego z kim podróżujemy i w jakim celu zamierzamy odwiedzić Karpacz
 Jeśli chcemy spędzić ten czas w luksusie z pewnością zainteresują nas apartamenty w karpaczu To najwyższy standard usług dostępnych w mieście. Apartamenty często są oferowane przez osoby prywatne lub też przez hotele, które są właścicielami tych obiektów. Apartamenty bardzo często mają niesamowite widoki z okien oraz dostępnych balkonów. Dla miłośników gór można zdecydować się na pomieszczenie z widokiem na góry.
Natomiast jeśli ktoś lubi obserwować ludz więcej

ZNAJDZIESZ U NAS


  • Sehenswürdigkeiten

  • TV

  • Wifi

  • Parkplatze

Lokalizacja